Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Матвійчук А.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Матвійчук А.В. 
Громадські організації як чинник становлення громадського суспільства: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / А.В. Матвійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено концептуальні засади становлення громадянського суспільства, розкрито суть і уточнено зміст поняття "громадські організації". З'ясовано специфіку виникнення, розвиток та функціонування даних організацій у контексті їх впливу на становлення громадянського суспільства. Виокремлено моделі функіцонування та шляхи впливу громадських організацій на державну політику й узагальнено зміст, принципи й умови утворення даних організацій у сучасній Україні. Розкрито специфіку їх діяльності та взаємодії з державою у контексті становлення громадянського суспільства у сучасній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.3 + Ф036 +
Шифр НБУВ: РА362379

Рубрики:

      
2.

Матвійчук А.В. 
Екологічне знання та його вплив на формування стилю мислення в сучасній науці: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.09 / А.В. Матвійчук ; Ін-т філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Запропоновано підхід до екологічного знання як до специфічної галузі, яка постає складноутвореною системою різнорідного знання, відмінною за рівнем концептуально-теоретичної та соціальної організації. Відмічено особливе значення екологічного знання у соціокультурній сфері та безпосередній вплив галузі на формування стилю мислення в сучасній науці, а також механізми подібного впливу та його результати. Визначено характерні риси (особливості) екологічного стилю мислення, що можуть стати основою для вирішення глобальних проблем сьогодення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622
Шифр НБУВ: РА316415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Матвійчук А.В. 
Моделювання та аналіз економічних систем на підгрунті теорії нечіткої логіки: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.11 / А.В. Матвійчук ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 33 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні положення стосовно моделювання економічних систем і процесів на підгрунті інструментарію нечіткої логіки. Запропоновано концепцію, відповідно до якої побудовано економіко-математичну модель прогнозування фінансових показників з урахуванням певних правил з теорії хвиль Елліотта, які є ефективними для одержання довго- і короткострокових прогнозів та характеризуються можливість адаптації відповідно до реальних даних. У межах розробленої концепції побудовано економіко-математичну модель відтворення рейтингів цінних паперів і проведення скринінгу акцій, яка є перехідною ланкою між моделями прогнозування та моделями аналізу фінансового стану емітента. На базі синтезу методів нечіткої логіки та нейронних мереж розроблено багаторівневу ієрархічну систему оцінювання конкурентоспроможності підприємства. Побудовано моделі діагностики банкрутства підприємства (установи) з застосуванням методів багатофакторного дискримінантного аналізу і реалізацією механізму нечіткого логічного висновку. Запропоновано концептуальний підхід до оцінювання ризику ухиляння від сплати податків суб'єктами господарювання для їх розподілу за категоріями уваги податкових органів та на його базі розроблено методику формування плану-графіка податкових перевірок. За результатами проведених експериментів доведено обгрунтованість наведених теоретичних положень і доцільність застосування методів нечіткої логіки для моделювання економічних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.213 +
Шифр НБУВ: РА354763

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського